Projektowanie, rurociągi z tworzyw sztucznych pod indywidualne potrzeby

Koncentrujmy się głównie na produkcji niestandardowych systemów rurowych o specjalnych wymaganiach, które należy wytwarzać zgodnie z najnowszymi specyfikacjami i normami, stosując najnowsze technologie produkcyjne.

Większość z naszej gamy produktów jest opracowywana przez nas samych. Nasza wszechstronna wiedza opiera się na ponad 25-letnim doświadczeniu w produkcji z polimerów, takich jak HDPE i PP, począwszy od know-how w zakresie doboru surowców, projektowania produktów, technologii produkcji rur, profili i kształtek, aż po technologie łączenia i montażu.

W oparciu o potrzeby naszych klientów, SPYRA PRIMO Poland może oferować rozwiązania polegające na kompleksowej obsłudze: od zaprojektowania i opracowania systemu rurowego, w tym konstrukcji, obliczeń statycznych po testy laboratoryjne i próbne instalacje. Naszym celem jest dostarczanie kompletnych rozwiązań systemowych, w tym niezbędnych połączeń o najwyższej trwałości, po konkurencyjnych cenach i najniższych kosztach eksploatacji dla właścicieli projektu.