Historia

Od swojego powstania w 1993 roku SPYRA PRIMO Poland za główne zasady firmy uznaje dostarczanie najwyższej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych i satysfakcję klienta. Dzięki innowacyjnemu działaniu i determinacji SPYRA PRIMO Poland udało się gwałtownie rozwijać i osiągnąć sukces gospodarczy podczas ogólnej niepewności gospodarczej panującej w tym okresie.

SPYRA PRIMO Poland jest rodzinną firmą prywatną joint venture, która stała się uznanym liderem w zakresie produkcji kompletnych systemów rurowych z tworzyw sztucznych. Nasze indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu, wspierane jest przez entuzjastycznie nastawiony zespół pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w branży tworzyw sztucznych.

Wiedza know-how w zakresie doboru, projektowania, budowy i optymalizacji produktów, współpraca z instytucjami naukowo-badawczymi, wyższymi uczelniami przynoszą korzyści wszystkim stronom współpracy.

Jesteśmy specjalistami w stosowaniu najbardziej zaawansowanych procesów wytłaczania rur, a dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym możemy zagwarantować, że gotowy produkt ma najwyższą, powtarzalną jakość.

Oferta dla firm

Stawiamy na długoterminowe relacje z klientami, które pozwalają nam lepiej poznać i zrozumieć potrzeby i wymagania naszych klientów w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych i owocują optymalizacją ich kosztów. Klienci, którzy są zainteresowani utworzeniem strategicznego sojuszu z SPYRA PRIMO Poland, mają możliwość korzystania z nowatorskich rozwiązań, mogących uczynić ich interes jeszcze bardziej zyskownym.

Reasumując, usługi i produkty oferowane przez naszą firmę dostarczane są przez zespół silnie zmotywowanych osób, potrafiących radzić sobie na dynamicznie zmieniającym się rynku i środowisku. Nasza reputacja została ustanowiona przez stosowanie najwyższych standardów etycznych i wysoką wiarygodność. To podkreśla nasze zaangażowanie w oferowanie rozwiązań najwyższej jakości na rynku. Nic nie jest nigdy doskonałe, zawsze należy dążyć do usprawnień. Serdecznie zapraszamy do rozmów i współpracy!

Nie zastanawiaj się, nie trać czasu i skontaktuj się z nami!

Kontrola jakości jest istotnym elementem każdego produktu i procesu SPYRA PRIMO Poland i stale podlega doskonaleniu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, jak i mając na uwadze jakość produkowanych przez nas wyrobów, w 1999 roku przeprowadzony został z wynikiem pozytywnym, audyt certyfikujący zgodność systemu zapewniania jakości z wymaganiami normy EN ISO 9001 w zakresie: „Projektowanie, produkcja i sprzedaż rur i kształtek z tworzyw sztucznych”.

Stosujemy ukierunkowane na cel metody kontroli jakości, przy zakupie surowców, planowaniu produkcji, projektowaniu produktu i procesu technologicznego, kontroli gotowego produktu, obsłudze zamówień, logistyce i dostawach, serwisie, szkoleniu i rozwoju personelu.

Posiadamy w pełni wyposażone laboratorium zakładowe w celu przeprowadzania badań zarówno surowców do produkcji, jak i gotowych wyrobów.

Kariera

Szukasz szansy na pracę w międzynarodowej, innowacyjnej technicznie firmie?

W SPYRA PRIMO Poland zawsze szukamy ludzi z siłą napędową i talentem, którzy pomagają nam dostarczać najlepsze produkty i rozwiązania naszym partnerom.

Jesteśmy otwartą i dynamiczną organizacją, która swój sukces zawdzięcza zaangażowaniu i pasji ludzi w niej pracujących. Oferujemy szeroki wybór opcji kariery w zakresie sprzedaży, inżynierii, produkcji i logistyki. Jeśli masz umiejętności i motywację, możesz wysłać nam swoje CV i dobrowolną aplikację na adres e-mail: rekrutacja@spyraprimo.pl.